Web Uygulamaları
Web Uygulamaları

web uygulamalarıÖncelikle; Web uygulaması nedir, size nasıl bir fayda sağlar? sorularını yanıtlamak isteriz. Web uygulaması internet üzerinde çalışan, web sitenizle veri alışverişi yapabilen ve internet bağlantısı olan her yerden kullanabileceğiniz web tabanlı yazılımlardır. Uygulamalar sizin istediğiniz özelliklere göre oluşturulur. Böylece iş yükünüzün bir kısmını web sitenize devredebilirsiniz. Altyapısı ve özellikleri doğru seçilen bir web uygulaması, işletmenizin iş akışını hızlandırır, bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırır ve zaman kazandırır. Böyle bir web uygulamasının getirileri maliyetinden fazla olduğu için size kar sağlar. Önemli olan uygulama özelliklerini iyi belirlemektir.

Örnek kullanım alanları

Aşağıda çeşitli senaryolarla web uygulamalarının kullanım alanları örneklendirilmiştir. Siz de bu örneklemelerden esimlenerek size uygun web uygulamasını şirket ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz..

  • Bir tur şirketiniz var. Acentalarla çalışıyorunuz. Acentalara güncel fiyat listenizi, çeşitli sözleşme ve dökümanlarınızı ve hesap bilgilerinizi sezon boyunca paylaşmanız gerekiyor. bu tip işleri telefon,faks ile sürdürmek yerine sitenize acentalara özel bir uygulama yapılabilir. Acenta kendisine verdiğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sisteminize girip gerekli tüm bilgileri siteniz üzerinden alabilir. Böylece hem sürekli doğru ve güncel bilgi verirsiniz hem de bu işler için fazladan iş gücü ve zaman harcamaktan kurtulursunuz.
  • Bir restorantınız var. Paket servisinden istediğiniz verimi alamadınız ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsunuz. Size özel yazılacak bir web programıyla internet üzerinden menünüzü yayımlayabilir ve online olarak yemek siparişi alabilirsiniz.
  • Bir emlak ofisiniz var. Sitenizde sadece emlaklarınızı mı yayımlıyorsunuz? Emlak ofisinizde çalışanların portföyünü, görüşmelerini,satışlarını ve aylık yıllık performanslarını incelemek istemez misiniz? Ya da sitenizde yayımladığınız emlakların otomatik olarak büyük emlak sitelerine aktarılmasını istemez misiniz?

Dilerseniz, Sizin işletmeniz için de uygun çözümleri birlikte belirleyebiliriz. Bu konuda ücretsiz olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşın. Telefon numaramızdan ya da iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim

Lütfen telefon numaranızı yazın

Sizi biz arayalım


365 Gün Teknik Destek

Haftanın 7 günü
08:00 - 21:00 saatleri arası bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

                       Telefon : 0 532 675 90 29