Alanya Web Tasarım ve
Web Uygulamaları

Web Siteniz; aracı programlar kullanılmadan size özel kodlama ile yazılıyor. Böylelikle Güvenlik problemleri olmayan, özelliklerini sizin belirliyeceğiniz ve stabil çalışma garantisi veren bir sisteme sahip oluyorsunuz.

Referanslar Teklif İste


Ajans-Net

Ajans-Net, her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış IT ekibi ile internet ile ilgili tüm gereksinimlerinizi karşılama kapasitesine sahiptir. Ekibimiz; birer adet web programcısı, web tasarımcısı, SEO uzmanı ve E-Ticaret-Güvenlik sorumlusundan oluşmaktadır. Amacımız müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet sunarak kazanç elde etmelerini sağlayarak Alanya'da internet çözümlerinde akla gelen ilk firma olmak ve tabiki akabinde finansal kazanç sağlamaktır.


Web Tasarım Fiyatları

Mini Web Site - 450TL

4 adet web sayfası + iletişim formu + Sınırsız e-posta hesabı + Foto Galeri + Domain + Hosting

E-Ticaret Sistemi - 1500TL

Sınırsız Kategori ve Ürün + Sınırsız Sayfa + Online Ödeme + SEO Frendly + Ücretsiz SSL + Analiz Araçları + Domain + Hosting

Site Fiyatları


Alanya'da Web Tasarım

Alanya merkezli şirketlerin toplam web sitesi sayısına bakıldığında, sayının belli başlı büyük şehirler dışında Türkiye'de birçok şehirdeki web sitesi sayısından çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Alanya'da gelirin büyük ölçüde turizm kaynaklı olması bu farkın en büyük sebebi olsa gerek. Bu yüzden Alanya'da web tasarımları genellikle çoklu dil desteğine sahiptir. Çünkü şirketinizin ulaşmak istediği kitle sadece Alanya'da değildir.

O halde sitenizden en yüksek verimi alabilmeniz için, sitenizi tasarlarken yabancı kullanıcıların da sitenizi ziyaret edeceğini planlamak zorundasınız. Google'nin çeviri araçları ile otomatik olarak diğer dillere çevrilmiş siteler malasef kötü sonuçlar vermekte ve işletmeniz için zaman ve para kaybına neden olmaktadır. Çünkü bu tip araçlarla yapılan çeviriler halen istenilen sonuçları verememekte, ve sonuçta anlaşılmaz kelime bulutlarından başka birşey oluşturmamaktadır. Kaldı ki kullanıcıyı bu şekilde karşılayan bir site tasarımı, kullanıcıda büyük güvensizlik oluşturacak ve siteyi kapatması saniyeler sürmeyecektir.
Ayrıca Alanya'da emlakçılar başta olmak üzere bir çok şirket yanında yabancı çalıştırmaktadır. Bu kişiler genelde site yönetim panellerini türkçe olmasından ötürü kullanamazlar. Bu da işyeri için istenen bir durum değildir.

Ajans-Net Ekibi ise; web sitelerini her dil için ayrı ayrı ve size özel kodlar. Siteleriniz geliştirilebilir, genişletilebilir bir yapıya sahip olur. Artık sitenizi yurtdışına taşımanın zamanı geldi!

Hızlı İletişim

Lütfen telefon numaranızı yazın

Sizi biz arayalım


365 Gün Teknik Destek

Haftanın 7 günü
08:00 - 21:00 saatleri arası bizi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

                       Telefon : 0 532 675 90 29

Referanslarımızdan Örnekler

referans buton

Karar Verirken Kazanın!

Yapılabilir mi sorusunu aklınızdan çıkartın. Siz sadece en iyisine karar verin.

Seyit Kayım
Programcı Ant.TR